Ostatnie newsy »

Moses: Rozpoczęliśmy zbyt wolno

26.07.2017 08:02 / admin

Choć wynik ostatniego towarzyskiego meczu przeciwko Bayernowi nie może cieszyć kibiców, to Victor Moses zauważa korzyści płynące z rozgrywanych spotkań przeciwko topowym przeciwnikom na obecnym etapie przygotowań do sezonu.

Mecz z Bayernem był dobrą, konkurencyjną grą. Bayern to klasowy rywal. Dla nas było to trzecie towarzyskie spotkanie a pierwszej połowy nie rozegraliśmy najlepiej.

Rywal zdobył trzy ładne bramki i jest to coś, nad czym musimy popracować na treningach aby upewnić się, że to poprawimy. W naszym zespole jest wielu dobrych piłkarzy którzy wiedzą, co nożna jeszcze szlifować. Tak, zbyt wolno rozpoczęliśmy to spotkanie
- opisuje mecz Moses.

Druga połowa wyglądała znacznie lepiej. Szkoda, że przegraliśmy 3:2, ale to tylko przedsezonowy sparing, teraz skupiamy się na kolejnym meczu. Ja sam zagrałem 90 minut, po urlopie nie jet to łatwe, ale potrzebujesz tych minut zanim rozpoczniesz sezon.

W części meczu Moses zagrał na lewym wahadle.

Trener powiedział mi, żebym przybrał rolę lewego wahadłowego. Mogę to robić po tamtej stronie, zwłaszcza w takich meczach jak sparingowe. W przeszłości, kiedy grałem jako skrzydłowy, robiłem to zarówno po lewej jak i prawej stronie boiska, więc nie jest to dla mnie problem.